EN PL
Czesaw Restel - tumacz przysiegy
 

Zakres tłumaczeń:

Tłumaczenia

Tłumaczenia pisemne: umowy, akty notarialne, akty prawne, wyroki sądowe, pełnomocnictwa, korespondencja handlowa, umowy handlowe, dokumenty związane z importem samochodów, motocykli, ciągników, akty stanu cywilnego i inne ….

Tłumaczenia ustne: śluby w urzędach stanu cywilnego, oświadczenia woli, negocjacje handlowe, czynności procesowe na Policji oraz w prokuraturze, podczas rozpraw sądowych.

Jeżeli nie mogą Państwo dostarczyć dokumentów do tłumaczenia osobiście można dokonać tego za pośrednictwem poczty lub e–mailem.

Przed złożeniem zamówienia, dokonuję wyceny tłumaczenia. Wycena jest zawsze  bezpłatna i niezobowiązująca.  Czas oczekiwania na wycenę wynosi maksymalnie 30 min ( w godzinach pracy : od 8:00 do 17:00 )


Materiały  do wyceny można przesłać za pośrednictwem faksu  lub  e-mailem z załączonymi plikami. Adres e-mail kancelarii:

biuro@restel.com.pl


Po wysłaniu materiałów otrzymają Państwo odpowiedź zawierającą takie informacje, jak: koszt tłumaczenia, możliwy termin realizacji oraz  szczegóły dotyczące realizacji  zamówienia i płatności.
Wszystkie dokumenty, które otrzymuję są traktowane  jako poufne.

Klienci indywidualni mają możliwość wykonania przedpłaty za tłumaczenie. Koszt wysyłki w takim przypadku pokrywam w całości.

Jeżeli wolą Państwo zapłacić przy odbiorze, koszt wysyłki pobraniowej wynosi 20 zł. Wykonuję wtedy tłumaczenie, a opłata jest wnoszona u listonosza.

Tłumaczenia zwykłe, które przesyłam mailem, wymagają przedpłaty na konto, ponieważ nie mam możliwości wysyłki za pobraniem.

Płatność przy odbiorze możliwa jest do kwoty 300 zł brutto.

Standardowo tłumaczenia przysięgłe wysyłam poleconym listem priorytetowym, korzystając z usług Poczty Polskiej.

Tłumaczenia zwykłe wysyłam mailem i oczywiście nie wiążą się z tym żadne opłaty.

linia
przygotowane przez www.augustyn